Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4681
Stary 11.08.2011, 17:50
minusem tego ze pierwszy mecz u nas - to to ze nie wiadomo ile trzeba wygrac, jaki wynik ugrac. Oczywiscie że jak najwyżej ale.. tak podswiadomie.. lepiej wiedziec ze tzreba odrobic dajmy na to 2 bramki niz nie wiedziec nic. Wtedy wchodzi w gre przytrzymywanie piłki, granie na czas, co w dwumeczach jest wręcz często spotykane. Moim zdaniem gorszy wynik niż 3-0 dla nas, jest ze tak powiem niepewny awansu. Z drugiej strony kto nam broni zagrać dobry mecz na Cyprze, no ale sami wiemy jak my gramy na wyjezdzie... raczej kiepsko. Nie stracic gola u siebie, kazdy inny wynik bedzie dla mnie powiedzmy rokujący na awans.
Odpowiedz cytując