Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Luu...
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: co? kto? ja!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6107
Stary 11.08.2011, 17:44
Above napisał(a):Wyświetl post
Nikt w klubie nie odbiera telefonu... Ani SK, ani WŚ, ani sekretariat.
A mam pytanie tego rodzaju - czy posiadając Vouchery na bilety na mecz z APOELem i na karnety na rundę jesienną muszę stać w kolejce czy jest jakieś osobne okienko dla ludzi posiadajacych Vouchery z firmy?
znajomy który ma vouchery z telefoniki, mówił że stał normalnie w kolejce ale vouchery możesz wymienić tylko w kasie 6 i 7.
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
Odpowiedz cytując