Above napisał(a):

Nikt w klubie nie odbiera telefonu... Ani SK, ani WŚ, ani sekretariat.
A mam pytanie tego rodzaju - czy posiadając Vouchery na bilety na mecz z APOELem i na karnety na rundę jesienną muszę stać w kolejce czy jest jakieś osobne okienko dla ludzi posiadajacych Vouchery z firmy?
|
znajomy który ma vouchery z telefoniki, mówił że stał normalnie w kolejce ale vouchery możesz wymienić tylko w kasie 6 i 7.