|
Ja sądzę,że będziemy pozytywnie zaskoczeni i jeszcze jeden transfer do klubu będzie,i to na prawdę solidny.Jak będzie to Delev będę zadowolony,może to byc nawet Irek Jeleń ,też bym się cieszył,akurat kasa z Uche pokryje jego kontrakt(gaża i premia za podpis).
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
|