Wyświetl pojedynczy post
baro1995
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50976
Stary 11.08.2011, 17:37
Ja sądzę,że będziemy pozytywnie zaskoczeni i jeszcze jeden transfer do klubu będzie,i to na prawdę solidny.Jak będzie to Delev będę zadowolony,może to byc nawet Irek Jeleń ,też bym się cieszył,akurat kasa z Uche pokryje jego kontrakt(gaża i premia za podpis).
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
Odpowiedz cytując