|
Lewandowski też przerastał tą lige o 2 długości a lech dostał a niego bodajże 4.75 + sparing.Mierzej to wiadomo,kaprys turków,wpadł im w oko Wojciechowski nie chciał sprzedac,każdy by odpuścił,ale nie Turcy,nie nie,damy tyle ile będzie chciał byle u nas grał.No ale wiadomo turcy potrafią płacic najlepszym zawodnikom w lidze 100-150 tys.E tygodniowo,może ktoś zarabia jeszcze więcej,nie wiem bo obecnie mniej śledzę tą ligę.Bynajmniej 5 mln to jest minimum,a jak znajdą się chętni z Turcji czy Rosji to dobry dyrektor,a za takiego uważam SV będzie w stanie uzyskac około 7.5 plus premie za ilośc spotkan/asyst w lidze i zysk ze sprzedaży na poziomie 20-30%.
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
|