|
Co do wczorajszego meczu to ten cały Polański mnie nie zachwycił,póki co Dudka prezentuje się lepiej od niego i powinien miec miejsce w składzie.Na ławe powinien powędrowac też Obraniak,który od dłuższego czasu jest bez formy.Licze na powrót Boenischa,bo będąc w swojej dyspozycji jest naszym pewniakiem na lewej stronie obrony,podobnie jak Piszczek na prawej.Licze też,że Matuszczyk wystrzeli z formą i wygryzie Murawskiego,który o dziwo,wczoraj rozegrał całkiem niezłe zawody.
|