|
Mi niestety też się wydaje, że za rok będzie kompromitacja. Szkoda bo taka impreza we własnym kraju a ja czuję taką niechęć, znudzenie do reprezentacji, że wyniki dziwnie przyjmuję neutralnie. A co do Polańskiego to pokazuje jaką dobrą mamy kadrę, że wiecznie musimy szukać Polaków za granicą mało związanych z Polską i cały czas wypatrujemy czy aby jakiś ktoś kto tylko mógłby grać w reprezentacji, czy nie przyjąłby polskiego obywatelstwa i reprezentował Nasz kraj.
|