Wyświetl pojedynczy post
robert123ml
Junior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2281
Stary 11.08.2011, 17:24
Witam poszukuje piosenki co leciala kiedys w jakims filmku naszej Wisły Kraków to był francuski rap spiewali o wiezieniu w teledysku do tej piosenki bylo iwdac ze nagrywaja zdjecia w wiezieniu.
Odpowiedz cytując