Nie oglądam za często reprezentacji ,ale wczoraj to zrobiłem. Wg mnie w pomocy i ataku mamy całkiem niezlych piłkarzy. Nawet defensywni pomocnicy Murawski i Polański to dobrze wyszkoleni zawodnicy. Nie tak jak kiedyś, powolny Cycek Lewandowski

(mniej wiecej na tych czasach sie zatrzymałem z oglądaniem). Czyli potencjał do gry z kontry, a nawet do jakiejs prymitywnej gry pozycyjnej istnieje.
Gorzej jest z obroną i to było widac. Z całej defensywy na siłę mógłby zostać Głowacki, reszta nie prezentuje odpowiedniego poziomu i nie ma co się tu rozwodzić nad każdym z osobna. Każdy widzi
