Wyświetl pojedynczy post
dwdx1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6720
Stary 11.08.2011, 16:50
Akurat Olisadebe to trochę inny przypadek, choć jemu tez jestem przeciwny, ale on jako jeden z nielicznych myślał o reprezentacji nie w kontekście Euro czy jakiegoś innego turnieju. No i poziom chyba też prezentował najwyższy z farbowanych lisów. Miał żonę Polkę. Ale mimo wszystko myślę, że powinien grać dla Nigerii.
Teraz tak jak niektórzy koledzy kibicuję rywalom...
Dzięki Franz :* (jak lubi )
Odpowiedz cytując