Wyświetl pojedynczy post
Squirtle88
Senior Member
 
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6719
Stary 11.08.2011, 16:46
dynek.pl jakie to niby sukcesy mieliśmy z Olisadebe i Rogerem ? pare postów wyżej się tym podniecałeś ... że co , że awansowaliśmy do turniejów i najedliśmy się tam wstydu ?(retoryczne , nie odpowiadaj mi bo nie odpisze juz) nie kibicuję Gruzinom,Niemcom i Rumunom ... to że mnie cieszą porażki nie oznacza że im kibicuje , i nie chodzi mi tylko o Polanskiego ale ty w tej jałowej dyskusji wybierasz tylko to co tobie sie podoba tak więc nie będę odpisywał na twoje wypociny . amen
odbiegając od tematu , Blaszczu16 jesteś gejem czy dziewczyną że mówisz do mnie "Skarbie" ? jak tym pierwszy to się przyznaj , podobno da się wyleczyć , bez odbioru
Mój ostatni post w tym temacie , nie mam z kim dyskutować .
Odpowiedz cytując