Wyświetl pojedynczy post
mariutto
Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4680
Stary 11.08.2011, 16:43
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
dobra, dobra, ale te wymagania nie są kosmiczne i na pewno zagramy u siebie
pytanie tylko czy przy 3, czy 4 trybunach, bo jak przy trzech to stracimy duzo...
Też mi się tak wydaje.
IV runda jest organizowana prawie na takich samych zasadach co mecze główne LM.
Ostatnio edytowane przez mariutto : 11.08.2011 o godz. 16:46.
Odpowiedz cytując