JrQ- napisał(a):

dobra, dobra, ale te wymagania nie są kosmiczne i na pewno zagramy u siebie
pytanie tylko czy przy 3, czy 4 trybunach, bo jak przy trzech to stracimy duzo...
|
Też mi się tak wydaje.

IV runda jest organizowana prawie na takich samych zasadach co mecze główne LM.