Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
mario79
Junior Member
Od: 05.2010
Skąd: B.Sz.
Offline
#
6103
11.08.2011, 16:36
Above
napisał(a):
A po karnety? Jest jakaś osobna kolejka?
O ile się nie mylę to karnety można wyrobić w kasie nr.1 czyli tam gdzie są sprzedawane bilety na zagłębie.Około 5min. trzeba czekać by się dostać do kasy,tak było około 16 godziny dzisiaj.
mario79
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mario79
Znajdź inne posty napisane przez mario79