Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
mario79
Junior Member
 
 
Od: 05.2010
Skąd: B.Sz.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6103
Stary 11.08.2011, 16:36
Above napisał(a):Wyświetl post
A po karnety? Jest jakaś osobna kolejka?
O ile się nie mylę to karnety można wyrobić w kasie nr.1 czyli tam gdzie są sprzedawane bilety na zagłębie.Około 5min. trzeba czekać by się dostać do kasy,tak było około 16 godziny dzisiaj.
Odpowiedz cytując