Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12584
Stary 11.08.2011, 16:20
Lepiej pożegnać kilku słabszych, a Meliksonowi dać podwyżkę. Te pożegnania najlepszych już przerabialiśmy i się kończyły zazwyczaj kompromitacjami. Na razie się wzmacniamy, ale wg mnie to jest cały czas za mało, żeby coś pograć w Europie. Więc spokojnie z tym sprzedawaniem.
..
Odpowiedz cytując