|
Lepiej pożegnać kilku słabszych, a Meliksonowi dać podwyżkę. Te pożegnania najlepszych już przerabialiśmy i się kończyły zazwyczaj kompromitacjami. Na razie się wzmacniamy, ale wg mnie to jest cały czas za mało, żeby coś pograć w Europie. Więc spokojnie z tym sprzedawaniem.
. .
|