Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50972
Stary 11.08.2011, 16:10
a mi się wydaje, że coś jest na rzeczy
z Meliksonem też było podobnie, niby spora kwota, niby nie chcą go puścić, ale Staszek tak długo męczył Hapoel, że go puścili
Odpowiedz cytując