|
Nie będzie żadnych kas na zachodniej. Wisła przygotowała sama Strefę Kibica na wschodniej, ona ma obsługiwać wszystkich kibiców. Zrezygnowano z tego, co zaprojektował Obtułowicz, a miało być tylko 3 kasy...
Niestety, ale dopóki nie wejdzie sprzedaż internetowa, to takie kolejki będą się zdarzać. Mam wrażenie, że i kolejne 10 kas nie rozwiąże problemu przy takim tłoku.
|