dynek.pl napisał(a):

Czyli zarzucasz Polanskiemu, ze mial zamiar kibicowac Niemcom (o ile mial), a sama chcesz zeby wygrali z nami 6:0 ?
|
Dokładnie tak.
Żeby Smuda został zwolniony, i żeby Ojgenowi odechciało się grać w naszych barwach. To drugie dla mnie nawet ważniejsze.
Oczywistym jest, że marzę o kadrze wygrywającej z Niemcami. Ale nie z niemiecką świnią w składzie.
Ja nawet nie mam nic do innych farbowanych lisów, takich jak Obraniak czy Perquis, bo mają polskie korzenie. Ale oni, w przeciwieństwie do Ojgena, nie pokazywali tego, że mają nas w d****. Wiadomo, że wystarczyłby sygnał, żeby grali dla Francji, ale w ich zachowaniu nie widziałam i nie widzę braku szacunku do mojej ojczyzny.