sofristo napisał(a):

A Boenish? A Roger?
Dodać do tego następne próby "transferów" powodują że kadra przestaje być kadrą i przez to mnie nie interesuje jej los
|
Niemiec miał zerwane więzadła i nie wiadomo kiedy wróci do pełni dyspozycji, a Brazylijczyk jest bez formy. Mówmy o realiach.