Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6713
Stary 11.08.2011, 16:00
sofristo napisał(a):Wyświetl post
A Boenish? A Roger?
Dodać do tego następne próby "transferów" powodują że kadra przestaje być kadrą i przez to mnie nie interesuje jej los
Niemiec miał zerwane więzadła i nie wiadomo kiedy wróci do pełni dyspozycji, a Brazylijczyk jest bez formy. Mówmy o realiach.
Odpowiedz cytując