Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Above
Voyage! Voyage!
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6099
Stary 11.08.2011, 15:59
OpEnTaNy napisał(a):Wyświetl post
a co jestes jakis leszpy od tych ktorzy nie maja voucherow i musza stac w kolejce?
Sądzę, że od zdecydowanej większości tak.
A znasz odpowiedź na moje pytanie?
RÓWNIK ZA WISŁĄ!
Odpowiedz cytując