Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
sofristo
Member
Od: 07.2009
Skąd: ...
Offline
#
6712
11.08.2011, 15:57
A Boenish? A Roger?
Dodać do tego następne próby "transferów" powodują że kadra przestaje być kadrą i przez to mnie nie interesuje jej los
sofristo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sofristo
Znajdź inne posty napisane przez sofristo