Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Above
Voyage! Voyage!
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6096
Stary 11.08.2011, 15:38
Nikt w klubie nie odbiera telefonu... Ani SK, ani WŚ, ani sekretariat.
A mam pytanie tego rodzaju - czy posiadając Vouchery na bilety na mecz z APOELem i na karnety na rundę jesienną muszę stać w kolejce czy jest jakieś osobne okienko dla ludzi posiadajacych Vouchery z firmy?
RÓWNIK ZA WISŁĄ!
Odpowiedz cytując