Wyświetl pojedynczy post
Piotson
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2452
Stary 11.08.2011, 15:33
qqq_b napisał(a):Wyświetl post
Gdyby wejściówki były za 5-10 zł to byłby Full w każdym meczu. Albo niech zrobią tak, jak Warta Poznań - wstep za free na mecze do końca rundy.

Większej głupoty dawno nie czytałem.
Stadion ma się spłacać, mając takie stadiony można bardzo podnieść sobie budżet.
Wejściówki nawet na Radomiak (III liga średnia widzów na mecz ok. 700 osób) chodzą po 10 zł.
Warta daje za darmo żeby zachęcić ludzi do chodzenia na mecze żeby jak grają na Miejskim nie świecił pustkami. Co to jest 2 tys. na 40 tys. miejsc? Nie wiem po ile chodzą bilety na Lechię, ale jeżeli są w zakresie
40-60 zł to są optymalne.
8*40 000*50zł = ok.12 mln zł
No ale to wersja optymistyczna, że zawsze na jesień będzie komplet, ale to i tak lepsze niż:
8*40000*0zł = ok.0 zł
Odpowiedz cytując