|
Na wejsciu do LE też zarobimy spore pieniądze, więc jakiś transfer może dojść do skutku z tym że niekoniecznie musi to być Delev.
PS. A tak poza tematem to co z tym Milinkoviciem, bo swego czasu było o nim głośno a teraz jakoś nie słychać o jego podbojach Europy
|