Isfahan napisał(a):

No więc nie oskarżajcie klubu że ktoś coś wykasował. Tylko ktoś nieogarnięty(delikatnie rzecz ujmując) uwierzyłby w to że najpierw zamieścili news o jakichś zniżkach a potem to wykasowali.
To były plotki, domysły, sugestie. nic oficjalnego na stronie nieoficjalnej.
Zniżki dotyczą karnetowców.