SNBDER napisał(a):

|
Przekazywanie biletów = możliwość handlowania biletami. To klub ma zarabiać, a nie koniki. Nie przypominacie sobie co się.działo kilka lat temu?
|
Tym bardziej, że dokładnie to robili ludzie zanim wprowadzili obowiązek sprawdzania dokumentu tożsamości. Plus to, że jak na stadionie wypatrzą kogoś z zkazame, kto wszedł na czyjś bilet to wielkie halo sie robi i klub to odczuwa .
1 karnet=1 kibic bo takie sa prawne wymagania. Nie podoba wam się? Zbierzcie 100.000 podspisów i zanieście do Sejmu jako projekt ustawy o zmianie ustawy o imprezach masowych...