Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6091
Stary 11.08.2011, 15:10
SNBDER napisał(a):Wyświetl post
Przekazywanie biletów = możliwość handlowania biletami. To klub ma zarabiać, a nie koniki. Nie przypominacie sobie co się.działo kilka lat temu?
Tym bardziej, że dokładnie to robili ludzie zanim wprowadzili obowiązek sprawdzania dokumentu tożsamości. Plus to, że jak na stadionie wypatrzą kogoś z zkazame, kto wszedł na czyjś bilet to wielkie halo sie robi i klub to odczuwa .
1 karnet=1 kibic bo takie sa prawne wymagania. Nie podoba wam się? Zbierzcie 100.000 podspisów i zanieście do Sejmu jako projekt ustawy o zmianie ustawy o imprezach masowych...
Odpowiedz cytując