Wyświetl pojedynczy post
qqq_b
Banita
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2451
Stary 11.08.2011, 15:08
Gdyby wejściówki były za 5-10 zł to byłby Full w każdym meczu. Albo niech zrobią tak, jak Warta Poznań - wstep za free na mecze do końca rundy.
Odpowiedz cytując