Nie wiem co niektórych boli tak ten Mierzejewski? Widać Trabzon miał kaprys i tyle.
A co do ceny za Maora - jak ktos wcześniej zauważył - ważne gdzie się będzie prezentował (LM LE) oraz reprezentacja. Na minus mimo wszystko działa jego wiek. Młodym talentem już nie jest.
Ponadto Stan lepiej kupuje niż sprzedaje (Brożki nie poszły za góry złota) tak więc spokojnie z tymi 10 mln euro
