|
dynek.pl , gdzie napisałem że dla mnie Olisadebe+Engel i Beenhakker+Roger byli OK ? no podaj mi taki fragment ! weź chłopie nie siej zamętu , tym się różnimy że dla mnie Olisadebe , Roger , Polanski czy Arboleda nie zasłużą nigdy na chodzenie z orłem na piersi ... sam widocznie jesteś płytki , takie jest moje zdanie,że w kadrze powinni grać sami Polacy , i nie obchodzi mnie czy zdobędą Mistrzostwo Europy czy Świata i tak dla mnie to nie będzie kadra Polski , takie jest moje zdanie i weź jeden z drugim to uszanuj a nie mówicie że jestem kibicem sukcesu , ja w przeciwieństwie do was nie sprzedam kadry narodowej dla sukcesów bo temu służy naturalizacja murzynów , niemców , francuzów i innych wynalazków ...
|