virus_nh napisał(a):

Trochę bez sensu, że i drukować i jakieś sprawdzanie przez ochroniarzy Powinno być tak, że nabija automatycznie na KK i do tego druk potwierdzenia.
|
Oj, napisałem tylko przykład. Rozwiążą to według mojego, Twojego, może jeszcze innego pomysłu. Ważne żeby działało i nie trzeba było latać do WŚ. Kupowałem bilet na Apoel do karnetu i bilet wbito mi bez przykładania KK gdziekolwiek. Czyli się prawdopodobnie da zrobić według Twojego pomysłu.