Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
M89
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Offline
#
6083
11.08.2011, 14:41
Edi
napisał(a):
wiecie może ile jeszcze tego zostało?
Jak będzie szło w takim tempie to można łatwo policzyć, że do wieczora a najdalej do jutrzejszego przedpołudnia biletów na Apoel nie będzie...
Po burzy słońce wychodzi zza chmur...
M89
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do M89
Znajdź inne posty napisane przez M89