|
rozkminiacie nad Mierzejewskim, to jest wszystko grubymi nićmi szyte za sprawą czerwonego józka, nagrody za najlepszego gracza ligi, powoływanie go przez dyzmę, idę o zakład że to jego pierwszy i ostatni sezon w Trabzonie
co do Meliksona, jeśli przy jego sprzedaży Stan będzie miał coś do powiedzenia to wcale mnie nie zdziwi 9-10 mln euro
|