|
Tak z innej beczki, to wydaje mi sie, ze przed runda czytalem o wprowadzeniu dodatkowych znizek - jesli ktos byl na 2 i 3 rundzie eliminacji, to bilet na 4 kupuje taniej.
A jakos taniej nie jest.. to mi sie cos pomylilo, czy klub tego jednak nie realizuje?
|