Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
fan01
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6078
Stary 11.08.2011, 14:32
Tak z innej beczki, to wydaje mi sie, ze przed runda czytalem o wprowadzeniu dodatkowych znizek - jesli ktos byl na 2 i 3 rundzie eliminacji, to bilet na 4 kupuje taniej.
A jakos taniej nie jest.. to mi sie cos pomylilo, czy klub tego jednak nie realizuje?
Odpowiedz cytując