Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23240
Stary 11.08.2011, 14:28
Zola napisał(a):Wyświetl post
Wam tez sie wali FB? Bo mam problem z zalogowaniem - co chwile blad wyskakuje, albo "tak o " mnie wylogowuje :/
tak, jest problem.

Jednak jest ;p

Z wrzucaniem fotek, z wchodzeniem w aplikację, i ogólnie wywala co chwile.










Ostatnio edytowane przez labtec : 11.08.2011 o godz. 14:31.
Odpowiedz cytując