Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2447
Stary 11.08.2011, 14:27
Już jest od dawna.
Zagłębie dostało 800 biletów.

co do Lechii to teraz może przyjdzie te 20 tyś ale to dlatego że to pierwszy mecz, sporo turystów itp, ludzi zaciekawionych jak to wygląda.
Ten stadion jest za duży, stanowczo za duży. Lech który ma największy potencjał jeśli chodzi o zapełnienie trybun ma problem często z zapełnieniem go w 50%. Myślicie że ten bufor wokół sektora gości na Lechii to przypadek? celowe dzialanie a to dlatego że lepiej będzie stadion wyglądał z jedną większą pustą dziurą (pustymi trybunami) ulokowaną w jednym miejscu niż z kilkunastymi na całym stadionie, choć to też jest nieuniknione zapewne. "Czasem luknę na oficjalną / nieoficjalną Lecha zobaczyć zdjęcia z meczów Lecha na stadionie i często nie ma zdjęć wszystkich trybun w galerii (z reguły ta za bramką jedynie). Nie robią ich bo wygląda to koszmarnie.
Ostatnio edytowane przez CH. : 11.08.2011 o godz. 14:50.
Odpowiedz cytując