Wyświetl pojedynczy post
milansport
Member
 
Od: 10.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50966
Stary 11.08.2011, 14:23
dzollo napisał(a):Wyświetl post
Ciężko mi uwierzyć, że Wisła oferuje 1,2 mln E za jakiegokolwiek grajka. A tym bardziej, że jesteśmy w stanie zapłacić 2 mln E. wg. mnie to raczej wymysł Bułgarskich mediów.
2 mln E na pewno nie, ale przypomnijcie sobie co się działo w naszym klubie gdy we wczesnej fazie odpadaliśmy z pucharów. Dopięcie budżetu wiązało się z wieloma oszczędnościami i sprzedawaniem zawodników. CSKA to nie jest bogaty klub, wystarczy wspomnieć, że w 2008 ze względu na długi nie otrzymali licencji UEFA i nie mogli zagrać w pucharach, a cudem udało im się uchronić klub przed degradacją, a nawet rozwiązaniem.
Sądzę, że w przypadku gdy CSKA nie przejdzie w el. LE Steauy, będę musieli puścić dużo taniej swojego snajpera. Trzymajmy więc kciuki za Rumunów bo myślę, że jak Steaua przejdzie CSKA Dalew będzie naszym piłkarzem
Odpowiedz cytując