Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12574
Stary 11.08.2011, 14:06
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Ale to Turki -jeśli Melikson będzie tam chciał iść(a wątpię) a oni się napalą to i 10 mln dadzą
Mierzejewskiego to nie wiem czy ktokolwiek innych by chciał za połowę tej ceny
A czemu miałby nie chcieć iść do Galaty bądź Besiktasu? To wielkie kluby... Zresztą - mało mnie obchodzi, gdzie pójdzie, ważne by kasa na koncie Wisły się zgadzała.

Poza tym - jeśli na takiego Sandomierskiego są chętni (i to nie z Rosji czy Turcji) by wyłożyć 2 mln Euro to znajdą się i kluby z Europy zachodniej by wyłożyć na stół odpowiednią kwotę za Maora. Ważne jest, by nasi działacze nie napalali się na pierwszą lepszą ofertę i zaczynali negocjacje nawet od kosmicznych jak na polskie warunki cen.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 11.08.2011 o godz. 14:09.
Odpowiedz cytując