1q2 napisał(a):

Ale to Turki -jeśli Melikson będzie tam chciał iść(a wątpię) a oni się napalą to i 10 mln dadzą
Mierzejewskiego to nie wiem czy ktokolwiek innych by chciał za połowę tej ceny
|
A czemu miałby nie chcieć iść do Galaty bądź Besiktasu? To wielkie kluby... Zresztą - mało mnie obchodzi, gdzie pójdzie, ważne by kasa na koncie Wisły się zgadzała.
Poza tym - jeśli na takiego Sandomierskiego są chętni (i to nie z Rosji czy Turcji) by wyłożyć 2 mln Euro to znajdą się i kluby z Europy zachodniej by wyłożyć na stół odpowiednią kwotę za Maora. Ważne jest, by nasi działacze nie napalali się na pierwszą lepszą ofertę i zaczynali negocjacje nawet od kosmicznych jak na polskie warunki cen.