Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
penia
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6073
Stary 11.08.2011, 13:38
ania410
chcesz sobie zarządzać karnetem to daj go znajomemu. jeszcze nikt mnie nie miałam problemu z wejściem na inna kk.. przykładasz i idziesz dalej.


ile razy trzeba pisać że jak komuś uda się ominąć przepisy to nie powinnien tym chwalić się na forum pisanie takich rzeczy sprawi tylko że sprawdzanie przed meczem znowu może wyglądać jak w poprzedniej rundzie w meczu z Lechem czy prze derbami.Wtedy wiele osób miało problem z wejsciem na kogoś karnet więc pisanie ze jeszcze nikt nie mial problemu jest kłamstwem
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez penia : 11.08.2011 o godz. 13:40.
Odpowiedz cytując