ania410
chcesz sobie zarządzać karnetem to daj go znajomemu. jeszcze nikt mnie nie miałam problemu z wejściem na inna kk.. przykładasz i idziesz dalej.
ile razy trzeba pisać że jak komuś uda się ominąć przepisy to nie powinnien tym chwalić się na forum

pisanie takich rzeczy sprawi tylko że sprawdzanie przed meczem znowu może wyglądać jak w poprzedniej rundzie w meczu z Lechem czy prze derbami.Wtedy wiele osób miało problem z wejsciem na kogoś karnet więc pisanie ze jeszcze nikt nie mial problemu jest kłamstwem