snyrting napisał(a):

Podobnie jak Wolfy ja się już pogodziłem, że oglądamy w najlepszym razie ostatni sezon Maora w Wiśle.
Transfer Mierzejewskiego a dokładnie suma za jaką Adrian trafił do Turcji jest dla mnie gwarantem, że my swojego asa nie puścimy za grosze.
|
My swojego asa Błaszcza - dużo lepszego gracza niż Janczyki czy inne Mierzejewskie - puściliśmy za sporo mniejszą kwotę niż obaj wspomniani. Stąd moje obawy... Liczę, że nowi ludzie w zarządznie mają inne, nowe spojrzenie na sprawę transferów "z klubu".