Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12569
Stary 11.08.2011, 13:25
snyrting napisał(a):Wyświetl post
Podobnie jak Wolfy ja się już pogodziłem, że oglądamy w najlepszym razie ostatni sezon Maora w Wiśle.

Transfer Mierzejewskiego a dokładnie suma za jaką Adrian trafił do Turcji jest dla mnie gwarantem, że my swojego asa nie puścimy za grosze.
My swojego asa Błaszcza - dużo lepszego gracza niż Janczyki czy inne Mierzejewskie - puściliśmy za sporo mniejszą kwotę niż obaj wspomniani. Stąd moje obawy... Liczę, że nowi ludzie w zarządznie mają inne, nowe spojrzenie na sprawę transferów "z klubu".
Odpowiedz cytując