Wyświetl pojedynczy post
Squirtle88
Senior Member
 
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6699
Stary 11.08.2011, 13:16
Dziwi mnie że niektórzy kibice , uważają tą zbieraninę grajków z różnych krajów , za kadrę narodową ... nie wiem z czego się tu cieszyć że wygrali , osobiście mam nadzieję że takim składem i z tym trenerem przegrają każdy mecz , pozdrawiam myślących podobnie
Odpowiedz cytując