Dziwi mnie że niektórzy kibice , uważają tą zbieraninę grajków z różnych krajów , za kadrę narodową ... nie wiem z czego się tu cieszyć że wygrali , osobiście mam nadzieję że takim składem i z tym trenerem przegrają każdy mecz , pozdrawiam myślących podobnie
