Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6068
Stary 11.08.2011, 13:16
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Kwestia sporna, nie po to kupujesz karnet na daną osobe, żeby później żonglować właścicielem. Szczególnie, że tak jak wspomniałem wcześniej, kupując karnet masz 2 mecze gratisem, więc i tak nie wyjdziesz stratny kupując karnet i nie będziesz na wszystkich meczach.

Tak jakbyś wymagał od MPK tego, żebyś mógł komus na tydzień odstąpić swoją "miesięczną karte".
Moją kartę MPK mogę sobie zawiesić, meczu nie zawieszę. Karnet kupuję nie na daną osobę a na dane mecze, na dane "widowisko". Wiem że na dziś jestem związany tym że osoba to karnet, ale według mnie, możliwość zarządzania swoim karnetem w większym stopniu wpłynie tylko pozytywnie na ich sprzedaż.

Ogólnie to śmieszna dyskusja, ja na swoich karnetach nie kojarzę aby jakiś mecz przegapić, ale np wypada choroba, dobrze aby się to nie marnowało a tu jesteś pod ścianą, jeszcze teraz gdy to w jakiś tam sposób kontroluja...
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując