Nie, to moja subiektywna opinia. Ogólnie z wypowiedzi Basałaja wynika, że on jest raczej tez tego pewien. Dopiero jak mu ktoś zada pytanie o stadion to jest coś w stylu "aaa, no tak, bo przeciez możliwe, że nie będziemy tutaj grać bla bla bla".
Dla mnie te artykuły to tylko próba zwrócenia uwage ludzi, że ze stadionem jest nie tak różowo, to przełozy się na naciski na miasto, a dalej to już wiadomo.
Ale koniec końców jak będzie dalej źle to zrobią prowizorke, żeby spełnić wszystkie wymogi UEFA i będziemy grali przy R22.