Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4676
Stary 11.08.2011, 13:15
Ivory1906 napisał(a):Wyświetl post
Skad taka pewnosc ? masz jakies informacje ciekawe ?
Nie, to moja subiektywna opinia. Ogólnie z wypowiedzi Basałaja wynika, że on jest raczej tez tego pewien. Dopiero jak mu ktoś zada pytanie o stadion to jest coś w stylu "aaa, no tak, bo przeciez możliwe, że nie będziemy tutaj grać bla bla bla".
Dla mnie te artykuły to tylko próba zwrócenia uwage ludzi, że ze stadionem jest nie tak różowo, to przełozy się na naciski na miasto, a dalej to już wiadomo.

Ale koniec końców jak będzie dalej źle to zrobią prowizorke, żeby spełnić wszystkie wymogi UEFA i będziemy grali przy R22.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując