|
co do dyskusji z karnetami. 135zł- tyle kosztował mnie karnet ulgowy na sektor C. Mam zapewnione wejście na wszystkie mecze ligowe i przede wszystkim nie muszę stać w tej morderczej kolejce i tracić pół dnia. Nie licząc tego że bilet na Apoel kosztował mnie 32zł czyli 8zł taniej niż normalnie.
Tak więc nie prawdą jest że mamy tylko 2 mecze w gratisie na karnecie, bo tak napisaliście, mamy jeszcze tańsze wejściówki na mecze pucharowe i zaoszczędzamy czas. ( pewnei w sumei tych zniżek na 3ech meczach pucharowych starczyłoby na jeden mecz ligowy- czyli na karnecie mamy w prezencie już 3 mecze ligowe)
To nie jest trudne do obliczenia także myślę że 99% jest tego świadoma, tyle że jak widać większość nie ma zamiaru nawet iść na tą minimalną ilość meczy żeby karnet się zwrócił. To bardzo boli, że niewielu z nas na stadionie są z drużyną cały czas... Zobaczymy jak z Zagłębiem się pokażemy, ale powyżej połowy pojemności się nie spodziewam
|