Wyświetl pojedynczy post
dzollo
Senior Member
 
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50960
Stary 11.08.2011, 13:03
Ciężko mi uwierzyć, że Wisła oferuje 1,2 mln E za jakiegokolwiek grajka. A tym bardziej, że jesteśmy w stanie zapłacić 2 mln E. wg. mnie to raczej wymysł Bułgarskich mediów.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując