Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
dzollo
Senior Member
Od: 08.2003
Offline
#
50960
11.08.2011, 13:03
Ciężko mi uwierzyć, że Wisła oferuje 1,2 mln E za jakiegokolwiek grajka. A tym bardziej, że jesteśmy w stanie zapłacić 2 mln E. wg. mnie to raczej wymysł Bułgarskich mediów.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
dzollo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dzollo
Odwiedź stronę domową użytkownika dzollo!
Znajdź inne posty napisane przez dzollo