Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12567
Stary 11.08.2011, 13:02
A teraz zejdź z obłoków, zdejmij różowe okulary.

BlurgH napisał(a):Wyświetl post
Optowałbym jednak za tym, żeby z ew. sprzedażą Meliksona poczekać do EURO. Jak się pokaże, a dodatkowo ( co daj Bóg ) zagramy w tym sezonie w LM i zdobędziemy MP, to może nie będzie to transfer na miarę Villi, ale ośmieliłbym zasugerować cenę mocno zbliżoną do ośmiocyfrowej.... ( pobożne moje życzenia )...

Melikson jest za dobry na tą buraczaną ligę i tylko kwestią czasu jest jego odejście. Pokopiemy w LM (jeśli tam wejdziemy), bądź w LE i w razie niepowodzenia już po rozgrywkach grupowych wydaje mi się że go sprzedamy.
Jak na razie to nie ma co dzielić skóry na... niedźwiedziu tylko czekać na najbliższe mecze. Te w lidze i te w eliminacjach, niech gra coraz lepiej.
Odpowiedz cytując