Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50959
Stary 11.08.2011, 13:01
bonzaj napisał(a):Wyświetl post
Trochę OT ale akurat Kraków ma najsilniejszą markę na świecie z Polskich miast i zdecydowanie jest najpopularniejszym turystycznie. Wrocław uważam za drugie po Krakowie najpiękniejsze miasto w Polsce aczkolweik są to tylko subiektywne oceny. A co do Wisły i jej znajomości w świecie piłkarskim nie jest z nią tak źle...Markę swoją Ma. Dyskutować można czy nie mogła by mieć lepszej ale za sukcesami przyjdzie rozpoznawalność. Pamiętam jak po sukcesach w PUEFA Wisła była wybierana bodajże drużyną tygodnia przez UEFA więc jeśli daj Boże Wisła awansuje do LM do media będą o tym huczały bo chwytliwe jest hasło że oto w Polsce pierwszy raz od 15 lat drużyna się zakwalifikowała do elity czyli że osiągnęła coś wyjątkowego i się wybiła.
Dwukrotnie
W 2002 i 2005.
Ponadto w 2003 roku Wisłę skwalifikowano na 34 miejscu w europie.

Mnie ogólnie śmieszy jak ktoś pisze że ktoś tam nie wie gdzie nawet Polska leży..(jak chodzi o jakiegoś lepszego zawodnika którego przymierzamy do drużyny) że nie wspomnę o Krakowie, który jest rozchwytywany przez ludzi z całego świata. Takie Polskie maruderstwo. A jak ktoś zagląda do Krakowa to od razu wie o Wiśle, sportowa potęga spod Wawelu.
Ostatnio edytowane przez CH. : 11.08.2011 o godz. 13:05.
Odpowiedz cytując