|
Tą całą dyskusję sprowadziłbym do wyciągniecia jakiś wniosków i przekazania ich do klubu:
Czekamy z niecierpliwością na obowiązek KK i jednoczesną możliwość kupna biletu PRZEZ INTERNET na swoje utworzone przy kupnie karty kibica konto . Zasady te same co teraz: pierwsze 4 dni tylko karneciarze, nastepnie reszta. Kto miał karnet a przegapił-jego strata. Kto chce chodzić i stać w kolejkach , bo jest głabem i wyrobienie Karty kibica w jego mniemaniu uwłacza jego godności albo jest niemożliwe gdyż jako uczęń gimnazjum mam całe dnie wypełnione ważnymi sprawami ten sobie postoi od dnia nr 5 sprzedaży, a więc od dnia nastepującego po dniu zakończenia rezerwacji TYLKO dla karneciarzy.
Klub zyskuje, ci co mają karnety nie tracą, a nikt nie ma prawa narzekać bo zasady proste i jasne.
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 11.08.2011 o godz. 13:02.
|