Wyświetl pojedynczy post
bonzaj
Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50958
Stary 11.08.2011, 12:54
PANDEM0NIUM napisał(a):Wyświetl post
I dobrze że zaciekawiła. Kraków to obok Wrocławia najładniejsze miasto w Polsce tylko szkoda że troche za mało rozreklamowane na świecie. To samo można powiedzieć o naszym klubie piłkarskim, wiekszośc piłkarzy słysząc nazwe Wisła myśli sobie gdzie to jest? z czym to sie je?
Stan podczas negocjacji z piłkarzami powinien zabierać ich na lody na Rynek, na spacer po Wawelu, pokazać ładne krakowskie dziewudzki i obejrzeć stadion. Wtedy większość poczułaby co znaczy klimat Krakowa.

Trochę OT ale akurat Kraków ma najsilniejszą markę na świecie z Polskich miast i zdecydowanie jest najpopularniejszym turystycznie. Wrocław uważam za drugie po Krakowie najpiękniejsze miasto w Polsce aczkolweik są to tylko subiektywne oceny. A co do Wisły i jej znajomości w świecie piłkarskim nie jest z nią tak źle...Markę swoją Ma. Dyskutować można czy nie mogła by mieć lepszej ale za sukcesami przyjdzie rozpoznawalność. Pamiętam jak po sukcesach w PUEFA Wisła była wybierana bodajże drużyną tygodnia przez UEFA więc jeśli daj Boże Wisła awansuje do LM do media będą o tym huczały bo chwytliwe jest hasło że oto w Polsce pierwszy raz od 15 lat drużyna się zakwalifikowała do elity czyli że osiągnęła coś wyjątkowego i się wybiła.
Odpowiedz cytując