Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6061
Stary 11.08.2011, 12:44
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Już prędzej spotkaniem z Realem, bo dużo ludzi po sprzedaniu biletu odzyskało pieniadze zainwestowane w karnet.
Jak dobrze pamiętam to karnety były w sprzedaży długo przed tym jak się okazało, że będziemy grali w Realem, ale głowy nie dam bo moge się mylić.

Chyba masz racje bo karnety zostały sprzedane 1 sierpnia czyli po losowaniu.

Ale dzięki temu bardziej potwierdzasz sam sobie zaprzeczyłeś, że jest żenująca ilość karnetów a "kiedyś to się ich sprzedawało".

PS. Ładnie zbyłeś temat "nieopłacalności karnetu".
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 11.08.2011 o godz. 12:49.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując