zim zum napisał(a):

|
Już prędzej spotkaniem z Realem, bo dużo ludzi po sprzedaniu biletu odzyskało pieniadze zainwestowane w karnet.
|
Jak dobrze pamiętam to karnety były w sprzedaży długo przed tym jak się okazało, że będziemy grali w Realem, ale głowy nie dam bo moge się mylić.
Chyba masz racje bo karnety zostały sprzedane 1 sierpnia czyli po losowaniu.
Ale dzięki temu bardziej potwierdzasz sam sobie zaprzeczyłeś, że jest żenująca ilość karnetów a "kiedyś to się ich sprzedawało".
PS. Ładnie zbyłeś temat "nieopłacalności karnetu".