Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6058
Stary 11.08.2011, 12:40
zim zum napisał(a):Wyświetl post
11 albo 12 tysięcy. Dodatkowo teraz są w perspektywie niezłe w mecze w fazie grupowej LE i LM, a mimo to ludzie nie rzucają się na abonamenty.
dokładnie ok. 10 tyś., wtedy aby w ogóle wejść na jakikolwiek mecz musiałeś miejsc karnet - dziś nie... stadion jest duży, a niedługo będzie jeszcze większy...dlatego 7000 to dobry wynik, bo ludzie nie boją się, że dla nich braknie miejsca.
Sądzę, że wynik sprzedaży karnetów może być dużo lepszy po doświadczeniach dnia wczorajszego i dzisiejszego ...

Jeśli ktoś woli wydać na wódkę niż kupić karnet to ja naprawdę mam duże opory nazwać go Kibicem Wisły ...
Odpowiedz cytując