Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Szymoncz
Junior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6057
Stary 11.08.2011, 12:40
Witam! Nie wiedziałem, gdzie mam taką wiadomość napisać, więc piszę tutaj. Do wtorku ze względów osobistych nie mogę zjawić się w Krakowie,a do tego czasu z pewnością bilety będą wyprzedane. Więc mam prośbę do kogoś, kto będzie sobie dziś jeszcze w kolejce. Chodzi o to, by kupić mi po prostu bilet. W dniu meczu można się potem gdzieś spotkać. Oddaję kasę za bilet + 50zł za fatygę.

Jeśli ktoś byłby zainteresowany, to proszę o kontakt na priv.
Odpowiedz cytując