Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2443
Stary 11.08.2011, 12:39
jak wyżej pisałem myśle, że mimo wszystko będzie dużo ludzi. Wielkim minusem jest to, że przy kasach są gigantyczne kolejki a system biletowy czy też do KK ciągle sie zawiesza i sie ludzie nawkurzają. To samo jest na wyspach klubowych.
Odpowiedz cytując